• In English
 • Двері до вищої військово-медичної майстерності НАТО відкрито для українських військових медиків
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 10:30

  Днями відбувся візит групи українських військових медиків до Центру вищої військово-медичної майстерності НАТО в Будапешті.

  Центр створено в 2005 році як заклад системи підвищення кваліфікації військових медиків. Серед напрямків діяльності – система підготовки тренерів з тактичної медицини, організаторів та членів інтернаціональних медичних команд в місіях НАТО, фахівців з біологічного захисту, кризових менеджерів, керівників медичної служби оперативно-тактичного рівня тощо. Протягом року відбуваються тематичні курси тривалістю 2-5 днів та працює система он-лайн навчання, доступу до всіх директивних документів медичної служби НАТО.

  Українські спеціалісти - помічник Міністра оборони України полковник медичної служби, професор Всеволод Стеблюк та начальник Української військово-медичної академії полковник медичної служби, професор Валерій Савицький провели зустріч та переговори з керівництвом центру. Також українські військові медики відвідали Головний госпіталь Міністерства оборони Угорщини, де провідали бійців гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України, яким напередодні були виконані операції. Ще три військовослужбовці перебувають в реабілітаційному центрі на озері Хевіз.

  Результатом візиту стало відкриття постійного он-лайн доступу до ресурсів Центру для українських військових медиків та отримання пропозицій про безпосередню участь наших фахівців в програмах, що будуть проводитись у 2016 році. Єдина вимога - вільне володіння англійською мовою.