• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 10:00

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб, залишається динамічною. Минулої доби відмічається певне збільшення пасажиро-транспортного потоку на окремих напрямах у порівнянні з попереднім днем. Варто зазначити, що прикордонним відомством вживалися всі вичерпні заходи з метою стабілізації ситуації. Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі.

  Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 7739 осіб та 1291 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 3274 осіб та 1059 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 7431 осіб та 2511 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2616 осіб та 544 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2764 осіб.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування, бути організованими, не створювати скупчення автотранспорту, а слідувати в порядку черги. Крім того, для пришвидшення контролю не потрібно вкладати сторонні речі у паспортні документи та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками. Звертайтеся на телефони гарячої лінії у разі вимагання від вас неправомірної вигоди.

  Так, вчора прикордонним нарядом було виявлено громадянина України з   підробленим документом, який прямував у пішому порядку на вхід через контрольний пункт в’їзду виїзду  «Станично-Луганське». Затриманого передано представникам Національної поліції.

  Сьогодні вранці на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало близько 400 та 150 транспортних засобів відповідно, які прямують на виїзд до неконтрольованої території. Менші черги автівок спостерігаються на КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове»: 120 та 30 транспортних засобів  на виїзд та 150 і 100 на в’їзд відповідно. На КПВВ «Станично-Луганське» перебувало 230 пішоходів.