• In English
 • Голова Казначейства України Тетяна Слюз здійснила робочу поїздку до Миколаївської області
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 09:13

  19 листопада Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз здійснила  робочу поїздку до Миколаївської області.

  Протягом дня Голова Казначейства відвідала Головне управління Казначейства у Миколаївській області  та управління  у Очаківському, Березанському, Миколаївському, Арбузинському, Братському, Врадіївському, Кривоозерському та Первомайському районах та містах Миколаєві та Южноукраїнську Миколаївської області, де провела робочі зустрічі з трудовими колективами.

  На зустрічах Тетяни Слюз із казначеями обговорювались  питання організації робочих процесів при виконанні бюджетів за видатками і доходами, особливості розподілу обов’язків між структурними підрозділами територіальних органів Казначейства, впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів Казначейства та інше.

  Також до насиченої програми робочого візиту Голови Казначейства увійшла її участь у розширеній нараді з керівництвом Миколаївської області, управлінь Казначейства у місті Миколаєві, Жовтневому та Миколаївському районах, розпорядниками і одержувачами бюджетних коштів.

  Під час наради учасники розглянули такі питання, як пріоритетні напрямки вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів та фінансової  дисципліни в бюджетному секторі, поточний стан виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів, недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець бюджетного року та освоєння субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Крім того, у своєму виступі Тетяна Слюз порушила низку інших актуальних тем, зокрема, щодо децентралізації влади та об’єднання громад, а також виконання Закону України «Про  відкритість використання публічних коштів».