• In English
 • Володимир Шульмейстер: "На даний момент забороняти польоти до Єгипту недоцільно"
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 17:30

  На даний момент забороняти польоти до Єгипту недоцільно. Про це заявив Перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер під час брифінгу, присвяченому питанням безпеки польотів до Арабської Республіки Єгипет, 19 листопада.

  За інформацією Володимира Шульмейстера, Міністерство інфраструктури разом з Державною авіаційною службою України здійснили низку заходів, що посилюють безпеку польотів. Зокрема, українським авіаперевізникам заборонили польоти через аеронавігаційну точку PASOS – вони облітають Синайський півострів, та надали розпорядження застосовувати підвищені заходи безпеки при виконанні польотів.

  Крім цього, Державіаслужба направила фахівця з авіаційної безпеки для проведення перевірки стану авіаційної безпеки в аеропорту Шарм Ель Шейх. Інспектор на місці провів огляд та звітував, що система безпеки в аеропорту відповідає всім вимогам.

  На виконання доручення Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка Міністерство інфраструктури направило листи до Міністерства закордонних справ, Служби безпеки та Служби зовнішньої розвідки з проханням надати інформацію щодо безпеки використання українськими авіаперевізниками повітряного простору над територією країни та безпосередньо над Синайським півостровом.

  Інформація, отримана у відповідь, свідчить про невисокий рівень загрози для українських громадян та невисокий рівень ризиків авіаційної безпеки після запровадження українськими експлуатантами додаткових заходів безпеки.

  «Тому на даний момент ми вважаємо, що забороняти повітряне сполучення з Єгиптом недоцільно. Українські авіакомпанії продовжують виконувати польоти до Шарм Ель Шейху, за умови неухильного дотримання посилених заходів безпеки», – підкреслив Володимир Шульмейстер.