• In English
 • МОН продовжує співпрацю з Європейським фондом освіти в Україні
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 17:25

  19 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України пройшла зустріч з керівником програм Європейського фонду освіти в Україні Маргаретою Ніколовською щодо обговорення подальшого співробітництва в галузі професійно-технічної освіти у 2016 році.

  У заході взяв участь директор департаменту професійно-технічної освіти МОН В’ячеслав Супрун, директор Державної установи Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин Міністерства соціальної політики України Сергій Мельник та директори обласних департаментів освіти і науки Дніпропетровської, Івано-Франківської, Запорізької та Вінницької областей.

  В’ячеслав Супрун повідомив про тісну співпрацю між Європейським фондом освіти та Міністерством освіти і науки України. Зокрема, директор департаменту нагадав про успішну реалізацію проекту PRIME, який був розроблений для прогнозування впливу реформ у сфері професійної освіти та підготовки робітничих кадрів.

  Маргарета Ніколовська зазначила, що основною метою Європейського фонду освіти є надання підтримки в розробці проектів законів «Про освіту» та «Про професійну освіту». За словами керівника програми, фонд постійно працює над редакціями проектів законів, які надходять до Турину (Італійська Республіка). Маргарета Ніколовська наголосила на тому, що фахівці фонду допомагають пристосувати та поєднати українське законодавство з європейським.

  Зі своєї сторони директори обласних департаментів освіти і науки внесли пропозицію щодо обміну досвідом між вітчизняними та світовими торгово-промисловими палатами для активізації зусиль освіти та українських роботодавців у житті професійно-технічної освіти.

  Керівник програм Європейського фонду освіти в Україні наголосила на важливості подальшої співпраці між фондом, Міністерством освіти і науки України та обласними департаментами освіти і науки.