• In English
 • Учасники АТО отримають більше 4700 гектарів землі у Кіровоградській області
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 11:01

  У Кіровоградській області з початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасники АТО отримали 2727 дозволів на відведення земельних ділянок. Військовослужбовці отримають у власність землі загальною площею 4750 гектарів. Переважна більшість наділів призначені для ведення особистого селянського господарства.

  Найбільшу кількість земель для військових відвели у Кіровоградському – 722,4 га, Добровеличківському238 га, Гайворонському – 310,5 га, Олександрійському – 355 га, Новомиргородському – 307,7 га районах області.

  Вже завершили процедуру оформлення землі 1025 учасників АТО. У власність військові отримали ділянки загальною площею 1745 гектарів. У Кіровоградському районі військовослужбовцям передали 227 земельних ділянок площею 368 га, у Новоукраїнському 98 наділів – 192 га, у Компаніївському районі 80 ділянок – 135 га, тощо.

  «Звернення учасників АТО землевпорядники розглядають у першочерговому порядку. Землевпорядна служба максимально сприяє військовим у реалізації права на отримання землі», - зазначає Марія Соловйова в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.