• In English
 • Комісія Міністерства інфраструктури визначила 5 кращих кандидатів на посаду керівника аеропорту "Львів"
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 10:23

  18 листопада відбулось засідання постійно діючої Комісії Міністерства інфраструктури,  що розглянула документи та презентації учасників конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

  На участь у конкурсі подало заяви 13 кандидатів. За результатами розгляду пакетів документів комісія визначила, що кваліфікаційним вимогам відповідають 9 кандидатів: Павло Прусак, Михайло Галайко, Олег Горєлов, Віталій Кучерук, Валерій Поліщук, Олександр Лісовик, Олександр Загрева, Володимир Костенко та Тетяна Романовська.

  Комісія заслухала пропозиції з управління підприємством цих учасників і шляхом голосування визначила 5 кандидатів, чиї конкурсні пропозиції було визнано найкращими. Ними стали Павло Прусак, Олег Горєлов, Олександр Лісовик, Володимир Костенко, Тетяна Романовська.

  З огляду на те, що аеропорт «Львів» – особливо важливе для економіки підприємство, за вимогами конкурсу кадрова комісія Міністерства інфраструктури після відбору подає найкращі кандидатури комітету з призначення Мінекономрозвитку.