• In English
  • МОЗ: 70 компаній висловили зацікавленість у закупівлях препаратів для лікування дитячої та дорослої онкології через Crown Agents
    опубліковано 18 листопада 2015 року о 19:22

    У Міністерстві охорони здоров`я відбулося обговорення питань, пов'язаних з проведенням закупівель ліків через міжнародні організації. Директор напряму закупівель Crown Agents Том Браун нагадав, що півтора тижні тому агентство підписало договір з Міністерством охорони здоров`я і розпочало процес закупівель. «Перший крок ми зробили – запросили усіх виробників, постачальників та дистриб’юторів висловити свій інтерес до участі у процесі закупівель. За тиждень свою зацікавленість висловили 70 українських та іноземних компаній. Ми сподіваємося розпочати тендери вже наступного тижня. Це буде справедливий, прозорий, однаковий для всіх учасників процес. Наше завдання – закупити ліки найкращої якості за оптимальною ціною», - зазначив Том Браун.

    Лікарські засоби та медичні вироби, які закуповуватимуться британським агентством Crown Agents, не потребують прекваліфікації ВООЗ.