• In English
 • До Національної поліції набиратимуть через рекрутинговий центр, - Хатія Деканоідзе
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 13:07

  До Національної поліції набиратимуть через рекрутинговий центр. На його рішення ніхто не матиме впливу. Крім того, при Нацполіції діятиме call-центр, куди громадяни зможуть повідомити про проблеми, що їх турбують. Про це глава Нацполіції повідомила сьогодні, 18 листопада, під час початку атестування працівників ГУМВС України м. Києва та Київської області.

  За словами Хатії Деканоідзе, У Нацполіції буде відкрито проект «Лицарі честі», в якому матимуть змогу взяти участь претенденти з усієї країни. Переможці конкурсу стануть «золотим резервом», з якого відбиратимуть керівників для підрозділів Нацполіції.

  Крім того, при Нацполіції створять call-центр для звернень громадян і рекрутинговий центр – для набору кандидатів на службу в НПУ. На рішення працівників рекрутингового центру ніхто не матиме впливу. 

  «Поліція буде вільною від політики», – підкреслила глава Нацполіції.

  Хатія Деканоідзе висловила подяку за підтримку Президенту України Петру Порошенку, Прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку, міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову та першому заступнику глави МВС Екі Згуладзе. Крім того, глава Нацполіції України відзначила допомогу зарубіжних партнерів – США, Японії та Канади.