• In English
 • Прем'єр-міністр України зустрівся з Главами МЗС Литви та Швеції
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 20:12

  У вівторок, 17 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з міністрами закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічюсом та Швеції Марго Вальстрьом.

  Арсеній Яценюк висловив керівникам обох МЗС вдячність за допомогу Україні у винятково складний для нашої держави час, а також за постійну підтримку на міжнародній арені.

  Лінас Лінкявічюс та Марго Вальстрьом підкреслили, що справа підтримки України постійно перебуває у центрі уваги Вільнюса та Стокгольма, та запевнили в готовності й надалі надавати всебічну допомогу у реалізації демократичних реформ і протидії російській агресії. Співрозмовники відзначали прогрес у проведенні перетворень у нашій державі та привітали рішучість Уряду України й надалі йти шляхом реформ.

  Під час бесіди йшлося про комплекс питань, пов’язаних із запровадженням з 1 січня 2016 року всеохоплюючої і поглибленої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, економічної ситуації у нашій державі, перспектив мирного врегулювання на Сході України. Арсеній Яценюк відзначив також важливість і нагальність допомоги з соціально-психологічної реабілітації українських військовослужбовців – учасників АТО.