• In English
  • У листопаді-грудні провідні національні заклади відвідають з мистецькими проектами Луганську і Донецьку області
    опубліковано 17 листопада 2015 року о 16:14

    У програмі «Про культуру» на Українському радіо, присвяченій  ініціативам на підтримку бійців АТО та  жителів Донбасу, Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко розповів про поїздки колективів  закладів культури у зону ведення  антитерористичної операції.

    «Національні заклади за спеціальною програмою Міністерства культури відвідують територію Донецької і Луганської областей. У жовтні театр ім. І. Франка відвідав Артемівськ і Краматорськ із виставами при повних аншлагах. Щойно повернулася Національна заслужена капела бандуристів ім. Г.І. Майбороди із Сєверодонецька. У листопаді-грудні до Луганської і Донецької областей поїде Національний академічний оркестр народних інструментів. Вони відвідають із концертами  Сєверодонецьк, Попасну, Кремінну, Новопсков  на Луганщині;  Новоградівку, Селідовку, Красноармійськ, Гірник, Димитров  на Донеччині.

    У листопаді-грудні Львівський національний театр ім. Заньковецької представить у  Сватове виставу «Сватання на Гончарівці», Національний театр російської драми ім. Лесі Українки у Слов’янську представить свою блискучу виставу «Всюди один». Так що, наші любі співвітчизники з Луганщини і Донеччини, чекайте. Це зразки найвищого рівня мистецтва, якому аплодують всі провідні зали світу. І тепер вони будуть виступати у ваших містах і містечках», - розповів В’ячеслав Кириленко.