• In English
  • Близько 10 тисяч українських книжок сучасних авторів поповнять бібліотеки Луганщини і Донеччини
    опубліковано 17 листопада 2015 року о 15:57

    У своїй  авторській програмі «Про культуру» Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури В'ячеслав Кириленко розповів про заплановане поповнення бібліотечних фондів Луганщини і Донеччини українськими книжками сучасних авторів.

     «Цього року 10 тисяч свіжих примірників актуальної книжки пішло в бібліотеки Донецької та Луганської областей. Ми не збираємося зменшувати оберти, кількість цих книжок спеціальної підтримки бібліотек Луганщини та Донеччини буде зростати. На наступний рік щонайменше втричі зросте ця цифра. Це дуже важливий напрямок для мене як Віце-прем’єра і Міністра культури, тому що я вважаю, що всі наші надбання повинні бути близькими і зрозумілими людям, які захищають нашу країну, які творять щоденне тло нашого непростого українського сьогодення. Я буду і надалі перейматися цією справою, в тім, як багатьма іншими»,  - зазначив  В’ячеслав Кириленко.

    Він також розповів про продовження реалізації у наступному році проекту «Бібліотека українського воїна», ініційованого Міністерством культури України з метою збору книжок до бібліотек військових частин Збройних Сил:  «Ми разом з громадськими організаціями, з бібліотечною асоціацією збираємо книжки і передаємо їх у військові частини або за місцями постійної дислокації, або за місцями тимчасового перебування наших військ. Цю роботу координує наша Національна парламентська бібліотека у тісній взаємодії з усіма універсальними обласними бібліотеками та іншими бібліотечними закладами».