• In English
 • ФДМУ разом з партнерами працюють над створенням єдиного закону про концесію
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 15:05

  Наша мета – створити єдиний закон про концесію, а специфіку різних галузей прописати в його розділах. Про це своїй сторінці у Facebook написав Голова ФДМУ Ігор Білоус. Він повідомив, що 16 листопада у ФДМУ відбулося перше засідання розширеного складу робочої групи, яка має створити нове концесійне законодавство.

  «До цих пір ми працювали разом з Мінінфраструктури, сьогодні до нас долучилися представники МЕРТ, а також міжнародні й українські консультанти та юристи», – пише керівник Фонду.

  За його словами, наразі в Україні діє закон про концесію і ще три закони, що мають регулювати концесійні відносини в окремих сферах, і Фонд разом з іншими зацікавленими відомствами прагне створити єдиний закон про концесію, і в його розділах прописати специфіку різних галузей.

  «Новий документ дасть поштовх розвитку концесій в Україні, зробить цей різновид співпраці бізнесу з державою вигідним для усіх учасників», – зазначає Ігор Білоус.

  Він також повідомив, що ФДМУ вже розробив початковий варіант нового закону і надав для ознайомлення членам робочої групи. Крім того, Фонд готує розділ про оцінку, а МЕРТ зі свого боку разом з USAID підготував драфт змін до методики визначення концесійної плати.

  «Робота кипить. Бізнес давно чекає на цей закон, тож ми маємо амбітну мету підготувати його якомога швидше і презентувати суспільству вже на початку 2016 року», – підкреслює керівник Фонду.