• In English
 • МІП: Державне іномовлення України транслюватиметься в кабельних мережах Румунії
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 10:24

   

  1

   

  16 листопада 2015 року відбулася зустріч заступників Міністра інформаційної політики України Артема Біденка та Тетяни Попової з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Корнелом Іонеску.

  Сторони обговорили можливості поширення іномовлення України в Румунії та, зокрема, домовилися про обмін контактами з метою включення телеканалу UA|TV в кабельні мережі країни.

  Заступник Міністра Артем Біденко сказав: «Ми хочемо, щоб телеканал іномовлення UA|TV був у всіх країнах, де живуть і куди приїжджають українці. Спільними зусиллями ми можемо зробити так, щоб будь-хто, приїхавши до Вас у Румунію, зможе дивитися новини, які подаються з боку Української держави».

  Своєю чергою Високоповажний Посол висловив стурбованість подіями, які відбуваються на Сході, та вважає доцільним пропагувати інтереси країни через офіційний державний канал іномовлення.

  У ході зустрічі продемонстровано відеопрезентацію телеканалу та Мультимедійної платформи іномовлення України в цілому.

  Крім того, заступник Міністра Тетяна Попова звернулася до пана Посла з проханням сприяти у наданні румунською стороною Україні передавальної техніки, щоб посилити сигнал українських телеканалів там, де є «білі плями».