• In English
 • Коментар МЗС України у зв'язку з оприлюдненням попередніх висновків Міжнародної місії зі спостереження за другим туром місцевих виборів
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 09:57

  16 листопада 2015 року спостережна місія Бюро демократичних інститутів і прав людини БДІПЛ ОБСЄ оприлюднила заяву про попередні висновки та результати другого туру місцевих виборів в Україні 15 листопада ц.р.

  Згідно з висновками, спостережна місія позитивно відзначила організацію голосування та процедуру підрахунку голосів. 320 спостерігачів з 44 держав-учасниць ОБСЄ мали можливість відслідковувати без обмежень виборчий процес на понад 1 100 виборчих дільницях.

  Високо оцінюємо спостережну діяльність Місії БДІПЛ ОБСЄ в Україні, спрямовану на визначення відповідності виборів зобов’язанням нашої держави у рамках ОБСЄ, стандартам демократичних виборів та положенням національного законодавства.

  Українська сторона очікує на представлення спостережною місією остаточної доповіді, що має бути опублікована впродовж восьми тижнів після завершення виборчого процесу в Україні. Рекомендації доповіді будуть враховані при подальшому удосконаленні процесу організації виборів відповідно до найвищих демократичних стандартів та практик країн європейської спільноти.