• In English
 • У Києві представників громадськості запросили взяти участь в атестації співробітників поліції
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 09:50

  Завершити процес переатестації співробітників столичної поліції планують до Нового року. Взяти участь у цьому процесі можна, якщо кандидат відповідає нижчезазначеним вимогам і виявив бажання заповнити анкету.

  Представників громадськості запрошують взяти участь в атестації співробітників Головного управління внутрішніх справ і районних відділів поліції м. Києва. Пропозиції щодо кандидатів приймаються від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги та засобів масової інформації до 17 листопада 2015 року шляхом заповнення анкети за адресою https://goo.gl/n7vhn6

  Основним завданням атестаційної комісії є забезпечення якісного та прозорого процесу атестації співробітників поліції.

  Атестаційна комісія оцінює професійні та особистісні якості працівника і приймає фінальне колегіальне рішення щодо його придатності до служби в поліції.

  Режим роботи комісії буде визначено її головою, передбачаються регулярні засідання та проведення співбесід з працівниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції. Процес переатестації співробітників поліції м. Києва планується завершити до 31.12.2015.

  Вимоги до кандидатів:

  – мотивація;

  – бажання внести свій вклад у процес реформування правоохоронних органів України;

  – знання в галузі правоохоронної діяльності/юриспруденції;

  – бажаний досвід роботи у правозахисній сфері/журналістиці/сфері управління персоналом;

  – готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу.