• In English
  • Мінкультури ініціює спеціальну програму підтримки бійців АТО
    опубліковано 16 листопада 2015 року о 12:05

    У своїй авторській програмі «Про культуру» з В’ячеславом Кириленком, присвяченій ініціативам на підтримку бійців АТО, Віце-прем’єр-міністрМіністр культури В’ячеслав Кириленко розповів про обов’язок суспільства  перед військовими, які потребують допомоги, уваги і часом потужної психологічної реабілітації.

    «І обов’язок також нашого напрямку культури, бо дуже багато людей  уже демобілізовано, багато регулярного війська, добровольців ходять серед нас, вони потребують допомоги, уваги, часом потужної психологічної реабілітації, а добрий твір, музика, мистецтвоце і є частина психологічної реабілітації. Тому Міністерство культури ініціює на наступний рік спеціальну програму підтримки бійців АТО. До кінця року, в грудні, я затверджу наказ Міністерства культури, який передбачатиме перелік заходів по всій країні, які будуть здійснюватися закладами культури на підтримку бійців АТО. Не тільки концертні зали, філармонії, театри, опери, оперети, а і музеї, заповідники, бібліотеки повинні мати свої програми роботи з бійцями АТО. Це мають бути програми безкоштовних пільгових заходів, спеціальних програм психологічної підтримки. Буде запропоновано інтегральний підхід, до якого будуть залучені й інші міністерства, все це буде  здійснюватися у взаємодії з місцевою владою», - розповів В’ячеслав Кириленко.

    Він також закликав надсилати свої пропозиції щодо реалізації цієї ініціативи: «Пишіть свої пропозиції на адресу Міністерства культури і на електронну пошту mincult@kmu.gov.ua, як ви бачите реалізацію цієї ініціативи, бо зараз ми беремо місячний термін на остаточне напрацювання цієї програми».