• In English
 • АПК забезпечує 37% валютних надходжень до держбюджету України
  опубліковано 15 листопада 2015 року о 12:59

  «Агросектор залишається найбільш динамічною та перспективною галуззю української економіки. Сільське господарство - експортна галузь №1 в Україні, що забезпечує 14% загального обсягу ВВП», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час аграрного телемарафону на каналі News One.

  За словами Міністра, за 9 місяців 2015 року аграрному сектору вдалося забезпечити обсяг експорту продукції на рівні 10,4 млрд. дол. США. Це становить 37% валютних надходжень від експорту всіх товарів.

  Міністр також нагадав, що незалежні експерти з Vox Ukraine на минулому тижні включили Міністерство аграрної політики та продовольства України у трійку лідерів по ефективності впровадження реформ, а згідно з опитуванням Transparency International Ukraine АПК є найкращим по боротьбі з корупцією.

  «Розуміючи, наскільки є важливим процвітання аграрної галузі для усієї економіки України, ми не збираємося збавляти обертів роботи над реформуванням агросектору, розширенням міжнародної співпраці, залученням інвестицій до сільського господарства України», - запевнив Олексій Павленко.