• In English
 • Заступник Міністра молоді та спорту взяв участь у відкритті Шкільної моделі ООН у Львові
  опубліковано 14 листопада 2015 року о 19:12

  Громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив» за сприяння Міністерства молоді та спорту організувала у Львові Шкільну Модель ООН.

  Захід відбувався 13-14 листопада на базі школи-ліцею «Оріяна», а участь у ньому взяло близько 50 молодих та вмотиваних дітей. За рахунок моделювання діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, школярі дізналися про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення з допомогою міжнародних процедур.

  Захід відвідав заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський. Заступник Міністра виступив перед учасниками та розповів про молодіжну політику і діяльність Мінмолодьспорту. «Ініціативи такого плану, як Модель ООН, дають змогу дітям відчути себе у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації Об’єднаних Націй з дотриманням реальних правил процедури. Окрім того, цей проект розвиває критичне мислення, навички дебатування та надає молоді нові можливості. Тому ми вітаємо таку ініціативу і зі свого боку сприятимемо її розвитку», - зазначив Сергій Митрофанський. Учасники також мали змогу поспілкуватись із заступником Міністра на теми управління в Міністерстві та ролі молоді у системі прийняття рішень.

  Організатор та засновник проекту Львівська Модель ООН Тарас Репицький відзначив: «Ми вдячні Міністерству молоді та спорту за підтримку та зацікавленість в організації подібних заходів. Школярі були дуже вмотивовані, тим що на Шкільну Модель ООН приїдуть й представники Міністерства. Дякую дирекції школи за сприяння в організації такого важливого для нашої молоді заходу».