• In English
 • Офіційна заява Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у зв'язку з трагічними подіями у Франції
  опубліковано 14 листопада 2015 року о 15:00

  У зв’язку з трагічними подіями у Парижі, які сталися вночі з 13 на 14 листопада, з метою попередження дестабілізації ситуації в Україні на наступні два тижні правоохоронні структури переходять на посилений режим роботи.

  Відповідно до рішень прийнятих на координаційній нараді під головуванням Президента України ключові об’єкти інфраструктури (аеропорти, вокзали, автостанції, метрополітени, траси та мости державного значення, об’єкти військово-промислового комплексу тощо), дипломатичні установи, місця масового скупчення людей  переводяться на посилений режим охорони.

  Для забезпечення безпеки задіяно весь особовий склад органів внутрішніх справ (Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна служба).

  Хочу звернутися до громадян з розумінням ставитися до вимог представників правоохоронних структур про зупинку та перевірку документів та автотранспорту.

  Прошу вас утриматися від дій, які можуть бути використані деструктивними силами та спровокувати загрозу громадській безпеці.

  Закликаю вас бути пильними та негайно інформувати правоохоронні органи (найближчого правоохоронця або за телефоном 102) про осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру, та підозрілі предмети.