• In English
 • Держкомтелерадіо розпочав підготовку до "Книжкових контрактів"
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 12:44

  Держкомтелерадіо готується до VІ Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти», яка має відбутися з 10 по 13 грудня 2015 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2). Відповідний наказ про організаційну підготовку і проведення виставки підписав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

  До участі у виставковому заході запрошуються вітчизняні видавці всіх форм власності. На спеціально обладнаних виставкових майданчиках вони матимуть змогу презентувати свої книжкові видання, зустрітися з читачами, обговорити майбутні проекти з діловими партнерами, обговорити проблеми книговидавничої галузі під час «круглих столів» та семінарів.

  Різноманітна програма запланована для відвідувачів виставки. Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю відомих українських письменників, літературознавців, художників-графіків тощо.

  У рамках роботи «Книжкових контрактів» планується провести благодійну акцію із збору нових книг для дитячих будинків та шкіл-інтернатів «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи».

  Також під час виставки відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України 2015 року».