• In English
 • На полігоні Нацгвардії презентували новітнє озброєння для спецпідрозділів
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 11:06

  Використовувати новітнє озброєння планують, зокрема, і для оснащення поліцейського спецпідрозділу КОРД. У презентації зразків зброї взяли участь секретар Ради Національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  Все озброєння – від пістолетів до кулеметів і снайперських гвинтівок – вітчизняного виробництва, воно випущене на казенному підприємстві МВС України «НВО «ФОРТ». Продукцію НВО представив його головний конструктор Петро Заєць.

  Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що наразі відбувається формування підрозділу поліції спеціального призначення КОРД (Корпус оперативно-раптової дії).  Ці підрозділи проходять жорсткий відбір. Частина із представлених на презентації зразків зброї будуть відібрані для оснащення поліцейських спецпідрозділів та спецпідрозділів Нацгвардії.

  За словами Олександра Турчинова, важливо, аби це була зброя вітчизняного виробництва. Вітчизняна стрілецька зброя нічим не поступається кращим іноземним зразкам. Зброя є не лише знаряддям для виконання завдання, це ще й престиж країни, ефективні виробництва, нові робочі місця, доходи громадян і державного бюджету. Він висловив упевненість, що керівництво МВС, Нацполіції і Нацгвардії зроблять вибір на користь якісної вітчизняної зброї.

  «Я переконаний, що з нашою українською зброєю наші спецпризначенці зможуть надійно захищати наших громадян», – зазначив Олександр Турчинов. 

  За словами Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, завод «ФОРТ» МВС України освоює нові зразки продукції.

  «Ми ставимо високу планку відповідності найкращим зразкам світових виробників», – підкреслив очільник МВС.