• In English
 • Голова Казначейства здійснює робочу поїздку на Хмельниччину
  опубліковано 13 листопада 2015 року о 09:10

  У перший день свого візиту Тетяна Слюз  відвідала Красилівський, Теофіпольський, Білогірський, Ізяславський, Славутський, Шепетівський, Полонський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони та м. Нетішин,  де провела робочі зустрічі з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад, міськими головами, керівниками фінансових органів та трудовими колективами управлінь Казначейства.

  Під час зустрічей обговорювались напрямки реформування бюджетного законодавства, новації в роботі казначейських органів у процесі обслуговування бюджетних коштів, зокрема запровадження процесу централізації обслуговування бюджету за видатками, що в свою чергу призведе до оптимізації функціональної діяльності та зменшення кількості операцій.

  Також, Голова Казначейства детально розповіла про переваги використання усіма учасниками бюджетного процесу програмного продукту «Клієнт Казначейства-Казначейство» та висвітлила питання щодо  виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

  Спілкування Тетяни Слюз з фахівцями територіальних органів Казначейства надало можливість останнім отримати вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили, у тому числі, стосовно  оптимізації структури управлінь у містах і районах, особливостей виконання технологічних регламентів, а також необхідності удосконалення окремих функцій в роботі АС «Е-Казна».

  Протягом наступних двох днів візиту до Хмельницької області Головою Казначейства передбачено проведення подібних зустрічей у Хмельницькому, Летичівському, Деражнянському, Віньковецькому, Новоушицькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Чемеровецькому, Городоцькому, Ярмолинецькому, Волочиському районах та місті Хмельницькому. 

  Крім того, на 13 листопада 2015 року заплановано проведення розширеної наради за участю голови Хмельницької обласної державної адміністрації,  голови Хмельницької обласної ради, колективів органів Казначейства та  розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

  a