• In English
  • Опалювальний сезон розпочався вчасно завдяки професіоналізму та досвіду тепловиків
    опубліковано 12 листопада 2015 року о 16:15

    Завдяки злагодженим діям Мінрегіону, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та теплопостачальних підприємств в Україні було забезпечено стовідсоткову технічну готовність об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфер до опалювального сезону. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк під час круглого столу «Перспективи та ризики опалювального сезону 2015/16 рр.», який проходив у рамках ХІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

    Він наголосив, що забезпечення теплом всіх українців завжди було є і буде найголовнішим завдання тепловиків. «Незважаючи на фінансові, законодавчі та інші неузгодженості підготуватися та вчасно розпочати опалювальний сезон вдалося завдяки високому професіоналізму та досвіду фахівців теплопостачальних підприємств», - зазначив Едуард Кругляк та вручив почесні грамоти переможцям конкурсу «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України» за I півріччя 2015 року.

    Загалом у конкурсі взяло участь 42 підприємства. Визначення переможців відбувалося за такими показниками як виробництво теплової енергії на одиницю встановленої потужності, економія паливно-енергетичних ресурсів, стабільне забезпечення споживачів тепловою енергією тощо.