• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 12 листопада 2015 року о 12:57

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в зоні антитерористичної операції залишається напруженою.

  Учора з тимчасово неконтрольованої території у бік блокпосту «Майорськ», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ, російські найманці здійснили декілька мінометних пострілів. У результаті таких провокативних дій ніхто з українських захисників не постраждав. Вогонь у відповідь не відкривався.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 4 транспортні засоби, якими перевозили товари без належних документів вартістю понад 220 тисяч гривень.

  Зокрема, зведеними мобільними групами в районі н.п. Новотроїцьке та Передільськ  затримано 2  транспортних засоби з вантажами кави та тютюнових виробів на суму понад 220 тисяч гривень. Автівки рухалася в об’їзд контрольних пунктів «Новотроїцьке» та «Лисичанськ»  на неконтрольовану територію. Ще один автомобілі виявив прикордонний наряд на контрольному посту «Майорськ», який слідував без належних документів на тимчасово неконтрольовану територію з вантажем м’ясної продукції.   Також в районі контрольного поста «Шахта Родіна»  спільна група у складі співробітників Держприкордонслужби та СБУ затримала автомобіль «ЗІЛ» з вантажем мережевого інтернет-обладнання. Під час перевірки виявилося, що документів на вантаж у громадянина України не було. Всі транспортні засоби передані компетентним органам для прийняття правового рішення.