• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 12 листопада 2015 року о 10:44

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб, залишається напруженою. Продовжує спостерігатися значний пасажиро-транспортний потік.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування бути організованими та не створювати скупчення автотранспорту в декілька рядів, а слідувати в порядку черги. Також не вкладали сторонні речі у паспортні документи під час проходження контролю та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями.

  Так, лише учора двоє громадян України під час перетину лінії розмежування  у контрольному пункті в’їзду/виїзду «Курахівка» та контрольному посту «Мар’їнка» намагалися за неправомірну грошову вигоду вирішити питання щодо сприяння їм у пропуску поза чергою. Факти спроби дачі хабара по 200 гривень у кожному випадку співробітники Держприкордонслужби зафіксували, а громадян встановленим порядком передали співробітникам Мар`їнського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області.

  Станом на ранок сьогодні на КПВВ «Зайцеве» вже очікувало на оформлення близько 200 транспортних засобів, які прямують на в’їзд з неконтрольованої території, та 450 – на виїзд. На КПВВ «Георгіївка» транспортних засобів: 280 на виїзд, а на в’їзд немає. Ще менша черга на КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове» - 60 на в’їзд та 40 на виїзд та 60 на в’їзд та 15 на виїзд відповідно.

  Загалом минулої доби через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 7964 осіб та 1242 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 3021 особа та 875 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 2803 особи та 1109 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 1162 особа та 254 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 1953 особи.