• In English
 • Олексій Павленко: Україна та Норвегія мають хороші перспективи аграрної співпраці
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 12:42

  «Норвегія є послідовним та стратегічно важливим партнером України у питаннях політичної, економічної підтримки та аграрного співробітництва. Ми задоволені динамікою співпраці між Україною та Норвегією у галузі АПК», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у рамках зустрічі із Міністром закордонних справ Королівства Норвегія Борге Бренде у м. Осло, Норвегія.

  Міністр повідомив, що 2015 рік став роком активізації двосторонньої співпраці між країнами. Зокрема, відбулася низка заходів, метою яких стало виявлення перспектив збільшення аграрного товарообігу та розширення експортно-імпортних зв’язків.

  Наразі двостороннє співробітництво розвивається у сферах: рибного господарства, лісового господарства, ветеринарії, фіто санітарії, науково-дослідній сфері.

  «Україна та Норвегія мають хороший потенціал інвестиційної співпраці у АПК, зокрема щодо гарантування безпечності харчових продуктів, у галузях рибальства та аквакультури, а також реалізації спільних наукових досліджень та освітніх програм», - наголосив Олексій Павленко.