• In English
 • Держфінінспекція в Сумській області у січні - жовтні 2015 року відшкодувала втрат на понад 24 млн. грн.
  опубліковано 11 листопада 2015 року о 11:19

  Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 24 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло 8 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 16,1 млн. грн.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 35 досудових розслідувань, а також вручили 30 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред'явлено 40 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 11 млн. грн.

  За допущені порушення 374 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 28 осіб звільнено із займаних посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 14 млн. грн.