• In English
 • Кандидати до спецпідрозділу поліції КОРД почали здавати екзамени з фізпідготовки
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 17:50

  Кандидати до спецпідрозділу поліції КОРД почали здавати екзамени з фізпідготовки. Заліки розпочалися сьогодні, 9 листопада. Після відбору претендентів розподілять за трьома напрямками роботи поліцейського підрозділу спецпризначення.

  За словами виконувача обов'язків заступника голови Національної поліції України Олексія Руденка, зараз триває другий етап відбору, який передбачає тести з фізичної  підготовки за трьома напрямками: крос на відстань 2800 метрів, «тест Купера» і підтягування на перекладині.

  Після цього претенденти виконуватимуть практичні вправи зі стрільби, і насамкінець – пройдуть п’ятидобовий курс виживання.

  Кандидати зізнаються, що фізичні тести – не з легких, однак упевнені, що скласти іспити цілком можливо.

  В.о. заступника голови Нацполіції Олексій Руденко зазначив, що кандидатів, які пройдуть відбір, розподілять за трьома групами – залежно від їхніх фізичних та моральних якостей.

  Ті бійці, які потраплять до першої групи, виконуватимуть функції підрозділу спецпризначення поліції. Другою групою стануть "маршали" – правоохоронці, які виконуватимуть завдання по програмі захисту свідків. Кандидати, які потраплять до третьої групи, працюватимуть у сфері захисту громадської безпеки під час масових заходів.

  Загалом по всій Україні до спецпідрозділу поліції КОРД наберуть півтори тисячі осіб.