• In English
 • Восьмеро громадян України зможуть отримати необхідне лікування за кордоном за рахунок коштів держбюджету
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 17:56

  6 листопада відбулося чергове засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я України Ігоря Перегінця, на якому розглянуто 36 справ громадян України.

  Згідно з рішенням Комісії МОЗ України 12 осіб, з них 6 дітей поставлено на облік хворих, що потребують лікування за кордоном. Також прийнято рішення стосовно оплати лікування за кордоном 8 осіб, троє з яких – діти.

  Оплата лікування буде здійснена за рахунок коштів державного бюджету, передбачених на ці цілі в межах доведених асигнувань, по бюджетній програмі КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном».

  До зарубіжних клінік за бюджетною програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» направляються громадяни України для отримання медичної допомоги, в основному з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України.