• In English
 • Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський взяв участь у відкритті нового будинку для залізничників у Львові
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 16:44

  Під час робочого візиту до Львова Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський взяв участь у церемонії передачі ключів від квартир у новому 9-поверховому будинку їхнім власникам – працівникам Львівської залізниці. Від сьогодні 66 сімей, що отримали ключі, можуть братися до облаштування своїх помешкань. Разом із Міністром із завершенням будівництва залізничників привітали в.о. генерального директора Укрзалізниці Олександр Завгородній, голова Львівської ОДА Олег Синютка та міський голова Львова Андрій Садовий.

  Будинок по вул. Калнишевського, 3 було зведено на кошти працівників Львівської залізниці. Будівництво відбувалося за Програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Кабінет Міністрів України затвердив цю Програму в 2012 році.

  Відтак, на придбання квартир частина залізничників отримала іпотечні кредити під 16% річних, з них 13% банку повертає Уряд з коштів, передбачених на це у державному бюджеті. Ще частина залізничників для викупу квартир отримали позики від «Львівської залізниці». Завершення цього будівельного проекту покликане покласти початок новому підходу до співпраці великих українських підприємств зі своїми працівниками у сфері забезпечення житлом.

  «Я дуже радий сьогодні бути на цій події та щасливий за всіх тих, хто отримав ключі від власної квартири. Залізниця буде продовжувати підтримувати працівників та робити все для того, щоб у них було своє, якісне помешкання. В той же час залізниця повинна займатись перевезеннями, добре робити свою роботу і створювати умови для того, щоби у залізничній галузі діяли дуже високі соціальні стандарти», – зазначив Андрій Пивоварський.

  Він також висловив глибоку вдячність залізничникам за добросовісне виконання службових обов’язків, зокрема, тим, хто працює за скрутних і ризикованих умов в зоні проведення АТО та  на прикордонних територіях.

  Довідково

  Будівництво будинку у м. Львові по вул. Калнишевського, 3, розпочала в 2013 році. У будинку є 90 квартир, з яких 18 – трикімнатних, 54 – двокімнатних та 18 – однокімнатних. Також передбачений підземний паркінг на 36 автомобілів, який залізниця зводить власним коштом. Внутрішнє облаштування квартир у новому будинку передбачає систему індивідуального опалення, проведені системи електро-, газо-, водопостачання та водовідведення. Крім того, у кожному помешканні будівельники встановили металеві вхідні двері та металопластикові вікна, облаштували лоджії та балкони. У кімнатах підготували до роботи внутрішнє освітлення – встановили вимикачі, розетки та підвісні патрони, також зробили внутрішню штукатурку стін та влаштували цементні стяжки.