• In English
 • У Запорізькій області для учасників АТО відвели 460 гектарів земель
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 16:25

  До територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Запоріжжя заяви на отримання земельних наділів подали 1 486 учасників АТО. За результатами їх розгляду землевпорядники надали 679 дозволів на розробку землевпорядної документації. Військові отримають ділянки загальною площею 460 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

  Цільове призначення наділів різниться в залежності від мети їх використання. Учасники АТО отримають 246 земельних ділянок площею 419 га для ведення особистого селянського господарства. Під ведення садівництва використають 223 наділи площею 24 гектари. Збудувати будинок військові зможуть на 209 ділянках площею 17 гектарів.

  Для того щоб задовольнити потреби учасників АТО у отриманні ділянок, землевпорядники Запорізької області формували резерв земель. На сьогодні фахівці головного управління Держгеокадастру області внесли до переліку 1584 га земельних масивів, які військовослужбовці зможуть отримати у власність.

  «Землевпорядна служба Запорізької області максимально сприяє реалізації права учасників АТО на отримання земельних ділянок. З цією метою ми формуємо резерв земель та пропонуємо вільні ділянки військовослужбовцям», - зазначив в. о. начальника головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області Владислав Шляховий.

  Із переліком вільних земельних ділянок учасники АТО та члени родин загиблих бійців можуть ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області в розділі «До уваги учасників АТО».