• In English
 • У минулі вихідні прикордонники затримали понад 30 нелегалів
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 11:51

  Протягом минулих вихідних  співробітники  Держприкордонслужби в рамках проведення операція  «Кордон-2015» виявили та затримали понад 30 незаконних мігрантів. Причиною такої активізації нелегалів є скоріш за все те, що організатори та й самі порушники намагаються закінчити свою мандрівку ще до настання холодів.

  Як вже повідомлялося, у суботу прикордонники затримали на різних ділянках кордону 16 незаконних мігрантів – вихідців з Афганістану, Бангладеш та Пакистану, а у неділю – на Буковині прикордонники  виявили ще 10 громадян Афганістану, серед яких жінки та діти.

  Крім того, учора на Закарпатті одного з порушників кордону – громадянина Сирії, прикордонники відділу «Тиса» Мукачівського загону  виявили з допомогою службового собаки. Чоловіка затримали під час спроби переплисти річку Тиса.

  Дільничні інспектори Чопського прикордонного загону та МВС, перевіряючи приватний будинок в м. Ужгород, виявили 2 громадян Сирії. 

  А на Буковині учора на ділянці відділу «Черепківка» прикордонний наряд від мобільної прикордонної застави «Чернівці» спочатку за 1,5 км від лінії кордону зупинив автомобіль під керуванням громадянина України. Ним чоловік перевозив без документів громадянина Тунісу та громадянин Єгипту. А сьогодні вночі, на підступах до держрубежу, на цій ділянці прикордонники затримали громадянина Сомалі  та громадянина Палестини. 

  Стосовно виявлених порушників проводяться фільтраційно-перевірочні заходи.