• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 08 листопада 2015 року о 14:10

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів зі сторони незаконних збройних формувань не було.

  У районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 5 транспортних засобів, якими перевозили товари вартістю понад 100 тисяч гривень.

  Зокрема, два транспортні засоби були затримані зведеними мобільними групами в районі н.п. Нижня Вільхова на Луганщині та  н.п. Артемівськ на Донеччині. Автомобілі в об’їзд контрольних пунктів перевозили продукти харчування без документів на понад 20 тисяч гривень.

   Ще три автомобілі затримали прикордонники   Краматорського загону  на польовій дорозі н.п. Кліщіївка – н.п. Отрадівка. Усі автомобілі прямували в об’їзд контрольних пунктів без документів на тимчасово непідконтрольну територію.

  Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке» прослідували 17 вантажних автомобілів з продуктовими наборами,  насосами, електродами,  генераторами, кабелями та трубами. Майже 300 тонн товарів надійшли від благодійної організації Червоний Хрест.

  Також через цей контрольний пункт були пропущені 2 вантажних автомобілі з 11 тоннами м'яса яловичини від благодійної організації «Долоньки» та 10 вантажівок, в яких перевозили будівельні матеріали від УВКБ ООН.