• In English
 • У Запоріжжі відкрито волонтерський центр "Солдатський привал"
  опубліковано 07 листопада 2015 року о 10:57

  6 листопада на залізничному вокзалі «Запоріжжя І» урочисто відкрито окремий волонтерський центр відпочинку «Солдатський привал» для воїнів АТО. У новоствореному волонтерському центрі кімнати відпочинку розташовані не на вокзалі, а в окремій будівлі поряд. «Солдатський привал» має кімнату відпочинку, кухню-їдальню, санвузли, душеві кімнати, пральну машину, Інтернет і телевізор. Його створено для відпочинку учасників АТО, мобілізованих осіб, які транзитом проїжджають через Запоріжжя, військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів, які перебувають у відрядженні в Запоріжжі, а також  родичів учасників АТО, які перебувають на лікуванні у Запорізькому військовому шпиталі та цивільних клініках.

  Будівля центру залишатиметься на балансі Придніпровської залізниці. Тут буде забезпечено цілодобове чергування волонтерів-адміністраторів та робота військового психолога.

  На урочисте відкриття прибули голова облдержадміністрації Григорій Самардак, ТВО обласного військового комісара Запорізького ОВК Юрій Трофименко,  в.о. начальника Придніпровської залізниці Іван Федорко, представники волонтерського комітету при ОДА, консультативної ради учасників АТО при ОДА, обласного військового комісаріату, військової служби правопорядку, окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, бригади Нацгвардії України та волонтери.

  «Це практичне вирішення завдання, яке ми поставили перед собою близько двох місяців тому. В результаті реорганізації лінійного відділення міліції це приміщення залишалося без нагляду. Тож ми звернулися до керівництва Придніпровської залізниці, отримали підтримку та розуміння цього питання. Наша мета полягала в тому, аби військовослужбовці, які захищали нашу державу, могли очікувати свої поїзди в належних умовах. У «Солдатському привалі» є все необхідне, щоб відпочити з комфортом. Думаю, що цей приклад ще раз нагадає запоріжцям, що об’єднавшись, ми можемо досягти реальних результатів», – підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.