• In English
 • Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей зустрівся із Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 18:39

  6 листопада 2015 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея із Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання навчання дітей в окупованому Криму та забезпечення підручниками мовою національних меншин.

  Заступник Міністра освіти і науки поінформував Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин, що Міністерство робить все можливе, аби учні на окупованих територіях змогли отримати українську освіту, якщо вони цього бажають. Так, Міжнародна українська школа, яка була створена для того, щоб дати освіту дітям трудових мігрантів з України, дистанційно навчатиме дітей, які зараз знаходяться в анексованому Криму.

  Павло Хобзей повідомив Астрід Торс, що нещодавно Урядом прийнято рішення щодо забезпечення підручниками кримськотатарською мовою.

  Верховний комісар ОБСЕ та заступник Міністра також обговорили перебіг реформ в країні, зокрема, децентралізації. Астрід Торс висловила сподівання, що думка представників національних меншин буде врахована на місцевому рівні під час оптимізації малокомплектних шкіл.

  Сторони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю у питаннях національних меншин.