• In English
 • До Збройних Сил України поставлено понад 400 тисяч ракет і боєприпасів та понад 1640 зразків озброєння та військової техніки
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 15:46

  До Збройних Сил України продовжує надходити нове та модернізоване озброєння і військова техніка з державних підприємств оборонного комплексу. У 2015 році Міністерством оборони укладено 98 відповідних контрактів на загальну суму 4 мільярди 865 мільйонів гривень. Про це сьогодні у Клубі Кабінету Міністрів України розповів заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-лейтенант Олександр Дублян.

  З початку року, згідно з Державним оборонним замовленням на 2015 рік, до Збройних Сил України поставлено понад 400 тисяч ракет і боєприпасів та понад 1640 зразків озброєння та військової техніки.

  На озброєння Збройних Сил України прийнято 14 зразків ОВТ, серед яких – військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70, бойовий та навчально-бойовий літаки типу Су-25, навчально-тренувальний літак Л-39М, броньована медична машина МТ-ЛБ С, комбіновані пристрої викиду хибних цілей для засобів авіації, радіорелейні станції тощо.

  Разом з цим, проводиться робота з ремонту та відновлення озброєння і військової техніки.

  «З початку проведення антитерористичної операції силами ремонтно-відновлювальних бригад Збройних Сил України та спеціалізованих бригад державних підприємств відновлено та відремонтовано більше 32,5 тисячі одиниць озброєння та військової техніки Сухопутних військ та 758 одиниць техніки Повітряних Сил, зокрема, 84 літаки, 44 вертольоти та 27 безпілотних літальних апаратів», – повідомив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

  Він наголосив, що з цієї кількості понад 30 тисяч одиниць відновили ремонтно-евакуаційні та ремонтні групи військових частин Збройних Сил України, яких у зоні АТО діє понад 50.

  «Виконання заходів відновлення боєздатності військ знаходиться на особистому контролі Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України та Міністра оборони України», – зазначив генерал-лейтенант Олександр Дублян.