• In English
 • Степан Полторак привітав військових спортсменів із перемогами на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 15:36

  6 листопада Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив військових спортсменів та привітав їх із перемогами, здобутими на Всесвітніх іграх серед військовослужбовців у Кореї.

  Привітати переможців також прибули Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

  Нагадаємо, під час Всесвітніх ігор серед військовослужбовців цього року у Кореї серед 117 країн-учасників Україна посіла 10 загальнокомандне місце, військові спортсмени вибороли 26 медалей із них 5 золотих та встановили 2 рекорди Всесвітніх ігор.

  «Щоразу на змаганнях у різних країнах світу наші військові спортсмени показують достойні результати, доводять, що вони – найкращі. Наразі розпочато відродження матеріальної бази спортивних об’єктів Міністерства оборони, ми робимо усе необхідне, аби для армійських спортсменів створити гідні умови тренувань. Маємо змінювати підходи до фізичної культури та спорту, адже для армії це надзвичайно важлива складова підготовки військовослужбовців», – зазначив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак.

  Під час заходу 32 армійські спортсмени отримали грошові премії від Міністра оборони та грамоти й цінні подарунки від Національного олімпійського комітету.

  Генерал армії України Степан Полторак побажав нових здобутків на спортивному фронті, аби Український гімн лунав на олімпійських аренах на честь наших військових спортсменів.