• In English
 • Арсеній Яценюк відвідав Центр НАТО зі стратегічних комунікацій у Ризі
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 15:25

  У п’ятницю, 6 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в рамках робочого візиту до Латвії відвідав центр НАТО зі стратегічних комунікацій у Ризі та провів зустріч із його Директором Янісом Сартсом.

  Під час зустрічі наголошувалося, що одним з елементів гібридної війни є інформаційна війна, яка ведеться Російською Федерацією і яка наразі перетворилася на брудну гебельсівську пропаганду. Відзначалося, що російську пропаганду можна перемогти лише правдою, і весь світ має бути об'єднаним у цьому.

  Арсеній Яценюк та Яніс Сартс обговорили конкретні плани співпраці України та Центру НАТО, обмін досвідом, залучення українських фахівців та навчання.

  Центр стратегічної комунікації НАТО функціонує з січня 2014 року. Місія Центру НАТО в Латвії – дослідження та розробка рекомендацій за декількома напрямами комунікацій: інформаційні та психологічні операції, громадські відносини, контр-пропаганда. Таких центрів у державах Альянсу двадцять, три з яких розташовані у державах Балтії: Естонія (кібербезпека), Литва (енергетична безпека), Латвія (стратегічні комунікації).