• In English
 • Дніпропетровські землевпорядники перерахували до бюджету більше 2,4 мільйона гривень
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 15:19

  З початку року працівники органів земельних ресурсів Дніпропетровської області надали 152 995 адміністративних послуг. Більше 41 300 з них фізичні та юридичні особи отримали на платній основі. У якості оплати за них землевпорядники перерахували до бюджету 2,419 млн. гривень.

  Мешканці Дніпропетровщини найчастіше звертаються до органів земельних ресурсів за наданням витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сумарно кількість запитів складає 82% від загального обсягу платних адмінпослуг.

  Більша частина від усіх адмінпослуг (111 688) надавалась на безоплатній основі. Переважна кількість запитів громадян стосувалась  документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.