• In English
 • Україна є перспективним ринком для бельгійського бізнесу
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 11:53

  Бельгійські компанії розмірковують про розширення вже існуючих своїх потужностей в Україні. Про це повідомив Посол Королівства Бельгії Люк Якобс у ході зустрічі з Міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом.

  Бельгійські компанії вже тривалий час працюють в Україні. Бельгійсько-українське спільне підприємство «Ватра-Шредер» - засноване у 1990 р., ING Bank  у 1994 р. відкрив своє перше представництво у Києві, а ІТ компанія «Квадрокс» у 2000 р. увійшла на український ринок.

  Сьогодні ж Україна й надалі залишається перспективним ринком для бельгійського бізнесу. Наприклад, компанія «ЕйСіПі», європейський лідер з виробництва рідкого СО2, який можна використовувати у виробництві продуктів харчування та напоїв, нещодавно оголосила про нову інвестицію. Вона реалізуватиме спільний проект з Одеським припортовим заводом, а загальна сума інвестиції становить 15-20 млн. євро.

  Зі свого боку, Міністр підкреслив, що 10 листопада у Верховній Раді пройде день «Економічного розвитку та дерегуляції», під час якого депутати розглядатимуть 15 законопроектів, спрямованих на подальше спрощення умов ведення бізнесу в Україні. «Ми раді, що бельгійський бізнес користується новими можливостями, які ми створюємо в Україні. Ми, як Міністерство, готові вести відвертий діалог з представниками приватного сектору. Вкажіть на проблему та запропонуйте розв’язання і ми разом її вирішимо», – запевнив Айварас Абромавичус.

  Міністр також додав, що, відповідно до ратифікації Угоди із СОТ, Україною вводяться процедури «єдиного вікна» та прискореного відправлення товарів на всіх пунктах пропуску в межах країни. Відповідні формальності та процедури оформлення товарів державними органами також будуть значно простішими.