• In English
 • Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією депутатів Європейського Парламенту
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 22:03

  У середу, 4 листопада, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк провів зустріч із делегацією депутатів Європейського Парламенту, які прибули в Київ для участі в другому засіданні Парламентського комітету асоціації Україна - ЄС.

  Арсеній Яценюк відзначив важливість допомоги, яка надається Україні з боку держав-членів ЄС, а також наголосив, що українське суспільство розраховує на всебічну підтримку депутатів Європейського Парламенту у продовженні санкцій стосовно РФ та наданні безвізового режиму поїздок громадян України до ЄС.

  Сторони обговорили питання політичної ситуації в країні, результати місцевих виборів, зокрема оцінки міжнародних спостерігачів щодо ходу проведення виборчих перегонів  в окремих регіонах України. Євродепутат Анна-Марія Корацца Більдт (член партії «Помірна коаліційна партія», Швеція) виразила підтримку та відзначила зусилля Уряду у проведенні складних економічних реформ.

  Співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Андрей Плєнковіч (член партії «Хорватська демократична співдружність», Хорватія) зазначив, що попри складну внутрішньополітичну ситуацію в Україні, усі гілки влади повинні демонструвати злагодженість у діях та забезпечити стабільність у реалізації реформ, необхідних для інтеграції України до ЄС.