• In English
 • У Міненерговугілля відбулися робочі зустрічі з представниками українсько-американсько-канадсько-європейської робочої групи
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 16:34

  Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Мартиненков та заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Діденко провели робочі зустрічі з представниками українсько-американсько-канадсько-європейської робочої групи на чолі із заступником Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільямом Браяном.

  Під час зустрічей обговорено питання забезпечення України енергоресурсами на опалювальний період 2015-2016 років, а також напрямки роботи Міненерговугілля на найближчу перспективу.

  Зокрема, повідомлено американським та європейським колегам про забезпечення вугіллям та поставки його до України, а також про виконані  заходи з відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій на Сході України. Також значну увагу приділено питанню імпортозаміщення енергоносіїв з метою досягнення енергетичної незалежності України від РФ.

  Також було обговорено перспективи поставок газу, реалізації проектів з побудови ліній електропередачі, зокрема, ПЛ «Рівненська АЕС- підстанція «Київська».

  Американські та європейські колеги цікавилися співпрацею з підприємствами щодо зміни режиму роботи з метою уникнення перенапруги в години пікових навантажень, можливостями України щодо забезпечення електроенергією тощо.

  Нагадаємо, 2 листопада в Міненерговугілля обговорили стан реалізації Плану дій на осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. та останні досягнення у процесі реформування енергетичного сектору України за участю Міністра Володимира Демчишина та заступника Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільяма Браяна.

  Довідково

  Для розроблення заходів з реагування на надзвичайні ситуації у паливно-енергетичному комплексі в осінньо-зимовий період у вересні 2014 року було створено спільну українсько-американсько-канадсько-європейську робочу групу на чолі із заступником Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільямом Браяном.

  Робочою групою підготовлено проект Національного плану, у якому розглянуті можливі сценарії виникнення основних загроз у паливно-енергетичному комплексі України та запропоновані заходи реагування щодо їх усунення.

  Зазначений План було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки об'єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/16 року та його проходження» № 809-р від  05.08.2015.