• In English
  • Заступник Міністра екології та природних ресурсів бере участь у Сегменті високого рівня 27-ї Наради Сторін Монреальського протоколу
    опубліковано 04 листопада 2015 року о 16:14

    Сьогодні, 4 листопада 2015 року року, у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, розпочав свою роботу Сегмент високого рівня 27-ї Наради Сторін Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар. Від України участь у зазначеному заході бере заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівник апарату Світлана Коломієць.

    Україна, як Сторона Монреальського протоколу на сьогодні повністю дотримується взятих на себе зобов’язань, провадить державну політику та вживає заходів, спрямованих на скорочення негативного антропогенного впливу на озоновий шар.

    Підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка містить цілий блок екологічних питань, продемонструвало прагнення нашої держави до високих стандартів у галузі охорони навколишнього середовища, підтвердило готовність України зробити свій позитивний внесок у збереження клімату та озонового шару.