• In English
 • Арсеній Яценюк: Завтра Верховна Рада має об'єднаними зусиллями проголосувати всі законопроекти щодо безвізового режиму
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 14:32

  «Важливо проявити мудрість і відповідальність перед українським народом в тому, щоби завтра Парламент успішно проголосував законопроекти щодо безвізового режиму для українських громадян», - підкреслив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 4 листопада.

  Арсеній Яценюк наголосив на важливості  того, аби 5 листопада Верховна Рада України  «об'єднаними зусиллями проголосувала всі законопроекти щодо безвізового режиму для українських громадян з метою поїздок до Європейського Союзу».

  Він підкреслив, що сьогодні розпочнуться засідання парламентських комітетів щодо розгляду цих питань, і профільні міністри, зокрема Міністр юстиції та Міністр закордонних справ будуть особисто брати в них участь.

  «Нам дуже важливо проявити мудрість і відповідальність перед українським народом в тому, щоби завтра Парламент успішно проголосував відповідні законопроекти. І після цього ми будемо очікувати позитивного звіту наших європейських партнерів щодо можливості запровадження безвізового режиму для українських громадян», - підкреслив Глава Уряду.