• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 13:11

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів зі сторони незаконних збройних формувань не було. В районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

  В контрольному пункті «Лисичанськ» затримали 2 громадян України, які прямували з непідконтрольної території рейсовим автобусом. Під час перевірки прикордонники встановили, що дані особи проходять по базам даних МВС. Вони причетні до діяльності незаконних громадських організацій Луганщини. Наразі їх передали співробітникам міліції для з’ясування всіх обставин.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 9 транспортних засобів, які перевозили товари вартістю понад 400 тисяч гривень.

  Зокрема, прикордонним нарядом в районі н.п. Гостре та Зайцеве затримано 3 автомобілі з вантажем овочів та автокосметики на суму 5 тисяч гривень. Автівки слідували в об’їзд контрольного пункту «Зайцеве» на неконтрольовану територію. Ще 4 транспортні засоби були зупинені в КПВВ «Новотроїцьке», «Гнутове» та на контрольному посту «Березове». Автомобілі були завантажені 3,6 тоннами одягу, взуття, гірчичників та цигарок. Вартість вантажу сягає майже 317 тисяч гривень. Крім того, 2 автівки затримали зведені мобільні групи поблизу н.п. Гнутове та на контрольному посту «Щастя». Вони перевозили горілчані та тютюнові вироби на суму 80 тисяч гривень. Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт в'їзду-виїзду «Георгіївка» прослідували 3 вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою. В автомобілях перевозили будматеріали для жителів Донецької області від благодійного фонду «Людина в біді».