• In English
 • МІП: Конференція #перемога для прес-служб державних органів влади відкрила новий підхід до роботи через кращі практики вітчизняних та іноземних фахівців
  опубліковано 04 листопада 2015 року о 13:04

  3 листопада 2015 року в Києві відбулася конференція #перемога для фахівців державних центральних та місцевих органів влади, які відповідають за зв’язки з засобами масової інформації (Міністерств, ОДА, МДА та інших ЦОВВ), зокрема представники з регіонів України.

  Доповідачами під час заходу були  кращі іноземні фахівці з Естонії, Литви, Латвії,Великобританії та лідери Communications Reforms Group. Кожен охочий мав змогу особисто взяти рекомендації в спікерів та поспілкуватися за представленими темами конференції.

  Захід організовано  з метою підвищення кваліфікації представників комунікаційної сфери ЦОВВів - прес-служб, здійснення реформ комунікації Уряду, що дасть змогу забезпечити відкритість влади та підвищити рівень довіри через комунікацію з населенням.

  Формат заходу передбачав своєрідну інсталяцію впровадження сучасних комунікацій для роботи прес-служб . Зокрема, був блок опитування щодо важливих аспектів в роботі фахівців, приклад прес-релізу, який є інформативним та доступним для пересічного громадянина і анкетування.

  За результатами виступів та доповідей, між учасниками проведено практичну роботу  в групах. В подальшому зібрану інформацію буде проаналізовано та впроваджено в Стратегію реформи державних комунікацій Уряду.

  На завершення, радник Міністра інформаційної політики України Іветта Делікатна презентувала результати аудиту урядових комунікацій, після чого відбулося обговорення подальшого їх реформування.

  Захід організовано: TheCommunication Reformn Group спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів та Міністерством інформаційної політики України.

  В заході взяли участь: Лариса Шустенко - директор Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, Секретаріат Кабінету Міністрів України; Сью Вольстенхольм - директор агентства Ashley Public Relations, Великобританія;  Модератор - Олена Лобова, консультант з питань освіти у сфері комунікацій, The Communication Reform Group; Пітер Вілсон - заступник начальника департаменту новин, Департамент транспорту, Великобританія; Кая Тампере -радник з медіа Міністра соціальної політики, Естонія; Гунда Райре - екс-начальник Управління персоналом, Міністерство освіти і науки Республіки Латвії; Едіта Банєнє, радник відділу комунікацій і преси, Уряд Литви; Алісія Кернс - старший радник зі стратегічних комунікацій, Міністерство закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії, Великобританія; Іветта Делікатна, - радник Міністра інформаційної політики;  Мартін Нанн - лідер проекту The Communication Reform Group.