• In English
 • Мінінфраструктури залучає бізнес до реалізації програми оновлення портового флоту
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 15:35

  Впродовж листопада Міністерство інфраструктури сформує єдину програму оновлення портового флоту на наступні 3 роки. Програму опублікують на сайті відомства з метою залучення до її реалізації якомога ширшого кола компаній, що надають послуги з суднобудівництва і ремонту плавзасобів (буксирів, днопоглиблювальних, допоміжних та інших суден). Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков під час наради, в якій взяли участь представники бізнесу та портової спільноти.   

  Приведення флоту у відповідність до вимог часу є одним із поточних пріоритетів галузі водного транспорту. Кошти на цю потребу передбачені фінансовими планами державних підприємств на 2016 рік. Крім того, за словами Юрія Васькова, на оновлення флоту можуть бути залучені й кредитні кошти, зокрема, міжнародних фінансових інституцій.  

  Заступник Міністра доручив всім присутнім керівникам підприємств морської галузі, що входять до сфери управління Мінінфраструктури та мають потребу в оновленні флоту, надати відомству інформацію про потреби в модернізації, реконструкції та закупівлі плавзасобів. Йдеться як про ті одиниці флоту, оновлення яких підприємства можуть профінансувати самотужки, так і про ті, що потребують зовнішнього фінансування. Після систематизації отриманих даних Міністерство опублікує програму та офіційно повідомить про її запуск.

  «Ми закликаємо компанії, що будують та ремонтують флот, до активної участі в реалізації програми оновлення флоту. Наголошую, що державні підприємства та бізнес співпрацюватимуть на умовах прозорості та чесної конкуренції. Програма буде публічною на всіх етапах її виконання», - підкреслив Юрій Васьков.