• In English
 • Греція сприятиме поширенню іномовлення України
  опубліковано 03 листопада 2015 року о 09:57

  Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні Василіс Пападопулос під час зустрічі з Міністром інформаційної політики України Юрієм Стецем 2 листопада 2015 року зазначив, що Греція сприятиме поширенню іномовлення України.

  Міністром інформаційної політики України розповів Високоповажному Послу про роботу відомства в цілому, зокрема про боротьбу з пропагандою: «Специфіка російської пропаганди – це фейковість. Ми створили при МІП проект «Інформаційні війська України», що дає нам змогу реагувати на фейкові повідомлення в Інтернеті, даючи  альтернативну інформацію, правдиві відповіді. Ми розуміємо, якщо платформа хоч раз дасть неправдиву інформацію – довіри не буде, тому працюємо під слоганом «найкраща контрпропаганда – це правда».

  Юрій Стець також висловив бажання України доносити правдиву інформацію та позицію країни  в Грецію через телеканал іномовлення UATV. Презентувавши Послу Мультимедійну платформу іномовлення України, до складу якої входить UATV, Міністр звернувся з проханням: «Допоможіть нам, щоб цей канал, який мовить 5-ма мовами, з’явився в кабельних мережах Греції. Це важливо для нас і для українців, які відпочивають і живуть у вашій країні».

  Василіс Пападопулос відповів не аби якою зацікавленістю до роботи телеканалу і відомства в цілому, запевнивши Міністра в сприянні впровадити іномовлення України в Греції, найближчим часом.