• In English
 • Міністр освіти і науки України Сергій Квіт зустрівся з Послом Великої Британії Джудіт Гоф
  опубліковано 02 листопада 2015 року о 17:54

  2 листопада 2015 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Надзвичайним та Повноважним Послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. У зустрічі взяли участь директор Британської ради, Саймон Вільямс та заступник директора Наташа Василюк.

  Сторони підкреслили важливість співпраці та обмінялися думками щодо реформ в освіті.

  Міністр Сергій Квіт подякував за допомогу, що надає  Британська Рада українським вчителям з питань удосконалення викладання англійської мови у школах, а також експертну допомогу англійських фахівців у процесі імлементації Закону України «Про вищу освіту». Сергій Квіт також зазначив, що у цьому році Міністерство започаткувало літні мовні табори для учнів загальних середніх навчальний закладів. «Наша ініціатива отримала підтримку, і літні мовні табори мали успіх. Ми плануємо цей проект продовжити і в наступному році. Окрім того, Міністерство розробить спеціальну програму щодо розвитку англійської мови строком на 3 роки», - запевнив Сергій Квіт.

  Міністр поінформував британську сторону, що Міністерство освіти і науки підготувало та внесло на розгляд у Верховну Раду України 3 законопроекти, котрі спрямовані на зміни у загальній середній, професійній та науковій сферах.

  Посол Великої Британії Джудіт Гоф засвідчила свою підтримку реформам, що впроваджує Міністерство освіти і науки України, а також запевнила, що Посольство Великої Британії й надалі продовжуватиме надавати експертну допомогу у впровадженні реформ в Україні.

  Сторони обговорили питання підвищення рівнів англійської мови, а також обміну досвідом між українськими вищими навчальними закладами та Великої Британії. Міністр та пані Посол підкреслили спільне розуміння та важливість активної роботи Британської Ради в Україні, яка зараз виконує багато проектів з розвитку освіти. З метою поглиблення співпраці між Україною та Британською Радою планується підписання нового Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час запланованого візиту Міністра освіти і науки України Сергія Квіта до Лондону на початку грудня 2015 року.